Конкурси




















ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС
 «День Гідності та Свободи»
12.11-14.12.2019 р.

День Гідності та Свободи — свято, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Наш конкурс допоможе школярам дізнатися більше про те, як зароджувалося народовладдя в Україні, з'ясувати значення понять «гідність», «свобода», «відповідальність» а також доповнити їх уявлення про обов'язки та права громадян.
Ми підтримуємо цікавість кожного учня до історії України. Оскільки мета нашого конкурсу — не лише оцінити, а й доповнити знання школярів, ми заохочуємо кожного учасника, незалежно від результатів конкурсу.
Переможці будуть нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, а решта отримає іменні сертифікати.
Кожен учитель, чиї учні візьмуть участь у конкурсі до Дня Гідності та Свободи, отримає подяку, яка стане підтвердженням його професійної активності та доповнить учительське портфоліо.
 


Кількість учасників
Прізвища ліцеїстів
Усього учасників


Диплом І ступеню


Диплом ІІ ступеню


Диплом ІІІ ступеню


Сертифікат учасника



ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС 

 «Захисники України»

07.10-08.11
           День захисника України щорічно відзначають 14 жовтня, починаючи з 2014 року! Це свято — привід нагадати кожному, що захист Батьківщини — це найвищий обов’язок. 
           Мета цього конкурсу — підтримати усіх, хто цікавиться історією України, та доповнити їх знання про звитягу захисників доби Київської Русі та українських козаків, подвиги українців у часи Другої світової війни та ключові події Російсько-української війни.

            Хоча завдання й базуються на шкільній програмі, проте можуть включати позапрограмний матеріал, відомий значній частині учнів 1–11 класів.                                                                                            Ми підтримуємо цікавість кожного учня до історії України. Оскільки мета нашого конкурсу — не лише оцінити, а й доповнити знання школярів, ми заохочуємо кожного учасника, незалежно від результатів конкурсу.                                                                                     Переможці нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, а решта отримало іменні сертифікати.                                                                            Учитель, отримав подяку, яка стане підтвердженням його професійної активності та доповнить учительське портфоліо.


Кількість учасників
Прізвища ліцеїстів
Усього учасників


Диплом І ступеню


Диплом ІІ ступеню


Диплом ІІІ ступеню


Сертифікат учасника








ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС 

«Від бандури до цимбал»

25.09-25.10
Мета цього конкурсу — підтримати усіх, хто цікавиться культурою України, та доповнити їх знання про музичні інструменти українського народу.Багато народних інструментів можна почути й сьогодні на записах сучасних виконавців. Молодь знає, як вони звучать завдяки таким виконавцям, як KAZKA, Onuka, Джамала, Аліна Паш та багато інших. Цей конкурс допоможе дізнатися про музичні інструменти ще більше.Завдання допоможуть не лише оцінити знання учнів 1–11 класів, а ще дозволять побачити та почути найцікавіші музичні інструменти. Зверніть увагу! Конкурс містить завдання з аудіододатками. Перш ніж почати розв'язувати завдання, підготуйте навушники чи музичні колонки. Ми підтримуємо цікавість кожного учня України до культури та музичних інструментів українського народу. Оскільки мета нашого конкурсу — не лише оцінити, а й доповнити знання школярів, ми заохочуємо кожного учасника, незалежно від результатів конкурсу. Переможці будуть нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, а решта отримає іменні сертифікати. Кожен учитель, чиї учні візьмуть участь у конкурсі «Від бандури до цимбал», отримає подяку, яка стане підтвердженням його професійної активності та доповнить учительське портфоліо.ОСОБЛИВОСТІ ФОРМАТУ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРСУv Конкурс проходить у зручному онлайн-форматі. Завдання потрібно розв'язуватпрямо на сайті, куди можна потрапити з комп'ютера або планшета, під'єднаного до інтернет-мережі.
v Учень сам обирає час для участі в конкурсі (в проміжку, зазначеному організаторами), проте всі завдання потрібно розв'язати за один раз, вклавшись у 60 хвилин.v Після завершення роботи на завданнями учень побачить свій результат та зможе отримати свою нагороду.


Кількість учасників
Прізвища ліцеїстів
Усього учасників


Диплом І ступеню


Диплом ІІ ступеню


Диплом ІІІ ступеню


Сертифікат учасника






ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС
«Ок, Google, З днем народження!»

                   Протягом місяця (з 09.09 по 09.10.2019р.) на сайті «На Урок» проходив Всеукраїнський конкурс«Ок, Google, З днем народження!»                  Мета цього конкурсу — підтримати усіх, хто цікавиться інформаційними технологіями, та розширити їх уявлення про можливості сервісів Google. А ще — наш спосіб привітати компанію Google з днем народження!                Ми щодня використовуємо сервіси Google для роботи, навчання та розваг. Але чи знають ліцеїсти про усі можливості найпопулярніших сервісів та програмних продуктів? Чи кожен з вас може вже зараз сказати, з чого почалася історія компанії та хто саме заснував Google?                  Завдання конкурсу розроблені без прив’язки до шкільної програми. Вони допоможуть учням 8–11 класів дізнатися цікаві факти з історії Google, а також покращити знання про можливості використання інтернет-сервісів цієї компанії.

Кількість учасників
Прізвища ліцеїстів
Усього учасників


Диплом І ступеню


Диплом ІІ ступеню


Диплом ІІІ ступеню


Сертифікат учасника


                        Ми підтримуємо цікавість кожного учня України до використання сучасних інтернет-ресурсів та бажання дізнатися більше про Google. Оскільки мета нашого конкурсу — не лише оцінити, а й доповнити знання школярів, ми заохочуємо кожного учасника, незалежно від результатів конкурсу.


2018/2019 н.р.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС

#ТГШ205: ТАЄМНИЦЯ ГЕНІЯ ШЕВЧЕНКА

ТАРАС ШЕВЧЕНКО – НЕ ПРОСТО ЩЕ ОДНЕ ПРІЗВИЩЕ ЗІ ШКІЛЬНОЇ ПРОГРАМИ З УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ. ЦЕ ОДНА З НАЙВИЗНАЧНІШИХ ОСОБИСТОСТЕЙ В ІСТОРІЇ НАШОЇ КРАЇНИ. ТА ЧИ ДОСТАТНЬО МИ ПРО НЬОГО ЗНАЄМО? ЧИ ЗНАЛИ ВИ, ЩО ШЕВЧЕНКО БУВ НЕЙМОВІРНО ТАЛАНОВИТИМ ХУДОЖНИКОМ, ДУШЕЮ КОМПАНІЇ ТА ЗАТЯТИМ МОДНИКОМ? НАШ КОБЗАР МАЄ БАГАТО ЗАГАДОК. АЛЕ ТАЄМНИЦІ ІСНУЮТЬ САМЕ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ОДНОГО РАЗУ БУТИ РОЗГАДАНИМИ. І ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ШЕВЧЕНКА – ЧУДОВИЙ ПРИВІД!

ЛІЦЕЇСТИ мали змогу відзначити день народження Кобзаря цікаво та з користю. Вони пройшли унікальний конкурс, завдяки якому дізналися більше цікавих фактів з біографії Тараса Григоровича та краще зрозуміли його творчу спадщину. Перевірили, наскільки добре знають творчість та біографію нашого Кобзаря та відчули себе справжнім шевченкознавцями!
Цей конкурс проходив з 15 березня по 8 квітня. У ньому взяло участь 37 ліцеїстів.
Диплом І ступеню отримали 23 учасника:
з 10 А класу - Бабій В.,Буртін А., Гладкий Н., Гормаш Д., Грама О., Гунза Н., Загородній В., Марецький М., Обертинський Є., Рицарєв О.,  Усік Ю., Швець А.,
з 8 А класу - Басюк Д., Забудько Д., Заставний Ю., Ковалевський М., Маковський Т., Мельник О., Орловський В., Пижівський О., Семьонов А.,
з 8 Б класу - Солощук П., Шайгородський С.


Диплом ІІ ступеню - 3: Манкевич А. (10А), Чрнілевський Р. (10А), Усов С. (8А);
Диплом ІІІ ступеню - 2: Ярошенко Н. (8Б), Гуменюк С.(8А).

Сертифікати учасників отримали Бєдний О.(8А), Бурда Д. (8А), Марунчак А.( 8А), Маркітан А. (8А), Яровий Д. (8А), Василашко А. (8Б), Вієру Е. (8Б), Поляруш А. (8Б), Потаржанський В. (8Б).


КОНКУРС «Садок вишневий коло хати»

Ліцеїсти з користю відзначили День народження Тараса Шевченка  – узяли участь у конкурсі «Садок вишневий коло хати» та перевірили, наскільки добре знайомі з творчістю й особистістю нашого Кобзаря. понад усе надихає його історія, хтось не тямить себе від його картин та пророчих віршів, а для когось він – лише розділ в підручнику з української літератури. В чиїхось очах він зажурений селянський поет-мученик в потертій шапці, якому все життя не щастило. А хтось вже відкрив для себе модного Шевченка-творця, який мав унікальне відчуття стилю та відмінне почуття гумору. А як бачать Кобзаря ваші учні?
Спеціально до 205-річчя від Дня народження Тараса Шевченка пропонуємо вам цікавий конкурс, який допоможе дітям краще пізнати його постать. Завдання базуються на шкільній програмі. Автор тестів акцентує увагу на важливих фактах життя творця. Учасники дізнаються, якою була родина Тараса, як він здобував освіту, творив та якими рисами характеру володів. Для 11-класників конкурс стане цікавим повторенням творчості Шевченка перед ЗНО.
Конкурс проходив ... У ньому взяло участь 24 ліцеїста.
Диплом І ступеню отримали такі учні 8-Б класу: Бабій А., Паламарчук В.,Семенів Ю., Смольніцький В., Шайгородсмький С., Шевельов В., Ярошенко Н.









Диплом ІІ ступеню - Андронік Н. (8Б), Глушко Б. (8Б), Грама О. (10А_), Качкар В. (8Б), Майструк В.(8Б), Потаржанський В. (8Б), Швець А. (10А). 














Сертифікат учасника отримало 10 ліцеїстів.
Не залишилася без подяк і свідоцтв і я:















Різдвяний онлайн-конкурс "Зимові свята в традиціях нашого народу"

З метою формування цікавості до вивчення народних традицій, допомоги школярам краще зрозуміти значення кожного свята та подарувати віру в різдвяну казку, з 5 грудня по 4 лютого було проведено онлайн-конкурс. У ньому взяло участь 23 ліцеїста. 
Диплом І ступеню отримали: Вірста Д. (11), Жалюк І. (11), Пінчук Р.(11), Гладкий Н. (10А), Гунза Н. (10А), Манкевич А. (10А), Цимбаліст Д. (10А), Швець А. (10А), Маркітан А. (8А).

Диплом ІІ ступеню - Шевчук Б. (11), Рицарєв О. (10А), Чосик В. (10А).
Диплом ІІІ ступеню - Табурчак А. (11), Шпаковатий І. (11), Горюк А. (10А), Качкар В. (8Б).
Сертифікат учасника отримали: Бевцик В. (11), Гоцуляк О. (11), Загородний В.(10А), Шевельов В.(8Б), Бєдний О. (8А), Яровий Д. (8А).




Всеукраїнський онлайн-конкурс
до Дня української писемності та мови           «Cлово до слова»

Конкурс для всіх, хто хоче покращити рівень володіння українською мовою. Учні змогли вдосконалити навички усного та писемного мовлення, навчилися вдало добирати фразеологізми та сталі вирази, розширили свої уявлення щодо історії української мови та писемності.
Головна мета конкурсу — популяризувати українську мову, зробити її мовою повсякденного спілкування дітей та підлітків.
 Конкурс містив завдання, які передбачають роботу з аудіоматеріалом. Перш ніж почати розв'язувати завдання, потрібно було підготувати навушники чи музичні колонки.
У конкурсі взяло участь 60 ліцеїстів.
Диплом І ступеню отримали: Бабій В. (10А), Буртін А. (10А), Гладкий Н. (10А), Гормаш Д. (10А), Загородній В. (10А), Марецький М. (10А), Філіп В. (10А), Херовімчук В. (10 А), Цимбаліст Д. (10А),  Чосик В. (10А), Гангал М. (11), Злий І. (11).
Диплом ІІ ступеню - Грама О.(10А), Манкевич А. (10А), Рицарєв О. (10А), Чернілевський Р. (10А), Швець А. (10А), Потаржанський В. (8Б).
Диплом ІІІ ступеню - Жалюк І. (11), Шевчук Б.(11), Андрущак Д. (10А).
Сертифікат учасника отримали 38 ліцеїстів.



Конкурс імені Петра Яцика

  Петро́ Дми́трович Я́цик (1921 - 2001) — канадський підприємець українського походження, меценат і філантроп, відомий своїм вагомим вкладом у фінансування українознавства на Заході та в Україні.
           Серед найголовніших проектів, профінансованих Яциком:
  • Український науковий інститут Гарвардського університету;
  • Енциклопедія українознавства;
  • Канадський інститут українських студій;
  • Міжнародний конкурс знавців української мови.
   Народився у заможній селянській родині, закінчив 7-річну сільську школу, вчився на сільськогосподарських та залізничних курсах. Працював помічником машиніста. Під час війни співпрацював з українськими партизанами. 1944 — виїхав на Захід, проживав у Німеччині. Закінчив Український технічно-господарський інститут у Регенсбурзі(1947), в якому вивчав економіку. З 1949 року — у Канаді: власник і президент приватної будівельної фірми Prombank Investment Limited (PJacyk Group)Фундатор Міжнародного благодійного фонду "Ліга українських меценатів", був його почесним президентом.

     Петро Яцик — один із спонсорів Інституту українських студій Гарвардського університету (США), Енциклопедії українознавства, Центру досліджень історії України ім. П.Яцика при Альбертському університеті (Канада), Освітньої фундації ім. Петра Яцика (її фонд налічує 4 млн доларів), Українського лекторію в Школі славістики та східноєвропейських студій при Лондонському університеті, документаційного центру в бібліотеці ім. Джона П. Робертса при Торонтському університеті. 

    Пожертвував мільйон доларів на історичні досліди, що з подвоєнням цих фондів від Альбертського уряду творить три мільйоновий фонд Яцика при Канадському інституті українських студій (КІУС) в Едмонтоні. Завдяки внесеним П.Яциком 750 тисяч доларів відкрито спеціальний український відділ в Інституті ім. Гаррімана при Колумбійському університеті. Коштом мецената видано чимало наукових монографій з історії України (зокрема переклад Історії України-Руси М.С.Грушевського англійською мовою), економіки, політології, медицини, етнографії. Сума його пожертв на українські інституції в західному світі перевищує 16 мільйонів доларів.

    Міжнародному конкурсу знавців української мови, меценатом якого був Петро Яцик, надано його ім'я. 

    За багатолітню меценатську діяльність нагороджений «Почесною відзнакою Президента України» (1996), а до свого 80-ліття — орденом князя Ярослава Мудрого. 

    Цьогоріч у Буковинському ліцеї  учасниками І етапу XVІІ Міжнародному конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика стало 7 ліцеїстів. Журі у складі вчителів української мови Гуцул Л.М, Довбенко О.К., вчителя англійської мови, голови методичного об’єднання суспільно-гуманітарних дисциплін Оленчук Л.А., вчителя зарубіжної літератури Стоян А.А. підбило підсумки і оголосило результати:

    Диплом ІІ ступеня – Гунза Назарій (8А кл.), Шевчук Богдан (9 кл.), Мельничук Олександр (9 кл.), Магера Артур (10Б кл.);

    Диплом ІІІ ступеня – Марецький Максим (8А кл.), Любавін Сергій (10А кл.), Мар’яш Артем (10А кл.).

  Вітаємо хлопців із Дипломами і бажаємо перемоги на ІІ етапі конкурсу.

Немає коментарів:

Дописати коментар